Domov > Výstava > Obsah
Rýchle prototypovania výrobných Vstrekovacie formy náradie priemyselné zameranie
Apr 29, 2016

Zhrnutie: tradičnom výrobnom priemysle stratégie je prvý rozsah, navrhol v roku 1980 minulého storočia, ceny a kvality, 90, sa vyvinul do reakcie trhu na prvý. V podmienkach medzinárodnej výrobného priemyslu a skrátenie cyklu vývoja výrobku a zníženie rizika investícií pri vývoji nových produktov, sa stal kľúčovým prežitia podniku.

Tradičnom výrobnom priemysle stratégie je prvý rozsah, navrhol v roku 1980 minulého storočia, ceny a kvality, 90, sa vyvinul do reakcie trhu na prvý. V podmienkach medzinárodnej výrobného priemyslu a skrátenie cyklu vývoja výrobku a zníženie rizika investícií pri vývoji nových produktov, sa stal kľúčovým prežitia podniku. V posledných rokoch výroby trhové stratégie zamerané na to, čo sa deje z nákladov a kvality na hlavný prevod a doba odozvy. Diverzifikované výrobcu výrobkov na trh sa rýchlo uchopiť príležitosť trhu a platnou zárukou prežitia, rýchla odozva výroba sa stala predmetom medzinárodného výskumu, rýchle prototypovania a rýchle obrábanie a rýchle výrobnej technológii poskytuje pokročilé prostriedkom pre podniky na zvýšenie ich konkurencieschopnosti. Technológia je založená na materiál tvoria kumulatívne špičkovej výrobnej technológie, bol, myslím, že je 20.storočia výrobné oblasti raz revolučný prielom, môže zomrieť výroby vstrekovania a tlaku plesne a razenie zomrieť, rôzne presné zložité formy, v súčasnosti má široká aplikácie Yu auto, a leteckého priestoru, a loď, a spotrebiče, a priemyselný dizajn a lekárske, a budovy, a remesiel robiť a deti hračka , pole, a to technológia sama o sebe neustále rozvoju a dokonalé, rozsah jeho použitia sa neustále široké rozšírenie.

Vo výrobe automobilový priemysel, domáce spotrebiče, plesne tvoria časti predstavoval 50% ~ 70% výrobnej činnosti. Výroby je obmedzené Čína auto a spotrebičov, a svetlo, priemyselný rozvoj prekážkou a kľúč, s rýchlo tvoriť hardvérové a softvérové vybavenie a rýchlo tvoriť materiál neustále rozvoja a perfektný, rýchly prototyp kúsky sily a presnosti si neustále zlepšenie, rýchlo tvoriť technológie sa postupne na hĺbkové rýchle formy výrobnej oblasti, na základe rýchleho tvorí metóda výroby rôznych jednoduchých ekonomických rýchlo formy má stal RP & M uplatňovania horúce problém.